Pro Vaše otázky a požadavky je zde naše infolinka.
e-mail: info@decent.cz

2020-01-29 09:46:54uživatel: nepřihlášenpřipojení: nezabezpečené (HTTP)

Decent Hosting: Vedení reklamních kampaní na internetu

Pokud potřebujete zahájit reklamní kampaň na internetu a nemáte potřebné know-how nebo kapacity na její vedení, nabízíme Vám naši službu Vedení reklamních kampaní na internetu.

Vedení reklamních kampaní na internetu

Reklamní kampaň na internetu lze započít správnou registrací Vašich www stránek na internetových portálech a v katalozích, pokračovat pak může výměnnou či placenou bannerovou reklamou, a to plošně nebo se zaměřením na konkrétní lokality a cílové skupiny zákazníků. Vaše internetová reklama může být vidět na serverech, jako jsou například ve světě Google, America Online (AOL), Netscape Network, Ask Jeeves (www.ask.com, www.askjeeves.com), Excite, EarthLink a v České republice například Quick, Tiscali nebo Red Box.

SEO - Optimalizace WWW stránek pro vyhledávače

Optimalizace WWW stránek se týká obsahu, formy a také vlastního programového kódu www stránek. Pokud není programový kód www stránek napsán dostatečně kvalitně a čitelně pro vyhledávací služby, nemohou být Vaše stránky správně indexovány robotem vyhledávací služby. Tato skutečnost se následně projeví Vaší nevýhodnou (vzdálenou) pozicí mezi ostatními (konkurenčními) výsledky na vyhledávacíxh službách. Celá SEO problematika je dosti rozsáhlá, a proto nás v případě Vašeho zájmu kontaktujte: e-mail: info@decent.cz

Valid XHTML 1.0!Valid CSS!

vypnout reklamunávrat nahoru
TOPlist